Bierzmowanie

  • Do bierzmowania zapisujemy młodzież ze szkół gimnazjalnych i starszych, którzy nie mają tego sakramentu, a szczerze pragną przyjąć dary Ducha Świętego.
  • Bierzmowanie jest sakramentem dojrzałości chrześcijańskiej, dlatego należy się do niego solidnie przygotować. W archidiecezji częstochowskiej przyjmuje się trzyletni cykl przygotowań.
  • Kandydaci zapisują się osobiście we wrześniu, w terminie podanym w ogłoszeniach parafialnych.
  • Wszystkie szczegóły dotyczące przygotowania są podawane na pierwszym spotkaniu organizacyjnym dla kandydatów i ich rodziców.
  • Wymagane dokumenty do bierzmowania
    1. Kancelaryjna karta chrztu (metryka).
    2. Opinia katechety, a osoby starsze świadectwo ukończenia katechizacji
    3. Zezwolenie swojego księdza proboszcza, jeżeli kandydat jest z innej parafii
  • Kandydat może być niedopuszczony do bierzmowania ze względu na brak zaangażowania w przygotowanie, brak książeczki, konfliktu z prawem, przynależność do grup przestępczych lub przeciwnych Kościołowi, nałogi, negatywną opinię od katechety, naganną ocenę z zachowania w szkole, opuszczanie spotkań, nabożeństw, nieobecność na Mszach św., szczególnie niską kulturę osobistą, wulgarne zachowanie i inne przyczyny uznane przez kapłana prowadzącego przygotowanie.
UWAGA !!!
OSOBY DOPUSZCZONE DO PRZYJĘCIA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA W PARAFII PW. ŚW. MARCINA BW W KŁOBUCKU 21 WRZEŚNIA 2016 R. O GODZ. 18:00.
  1. Adamus Dominik
  2. Antoszewski Arkadiusz
  3. Berdychowska Natalia
  4. Bim Kamila
  5. Błaszczyk Nina
  6. Borecka Kinga
  7. Chrobak Adrian
  8. Chrobak Bartosz
  9. Cykowski Paweł
  10. Dądela Anna
  11. Deska Jakub
  12. Drzazga Łukasz
  13. Dudek Katarzyna
  14. Dymarek Paulina
  15. Dziubek Wiktoria
  16. Fabisiak Julia
  17. Fajer Karolina
  18. Gębuś Marta
  19. Glajzner Jakub
  20. Glajzner Kinga
  21. Głąb Krzysztof
  22. Głąb Paulina
  23. Gralak Aleksandra
  24. Gralak Szymon
  25. Gruszka Marcin
  26. Grzybowska Wiktoria
  27. Grzybowski Hubert
  28. Gzik Iga
  29. Hoinkis Grzegorz
  30. Hoinkis Kinga
  31. Imiełowski Kacper
  32. Jabłoński Łukasz
  33. Jabłoński Michał
  34. Jagielska Laura
  35. Jagusiak Katarzyna
  36. Janowski Marcin
  37. Januszka Wiktoria
  38. Jelonek Wiktoria
  39. Jeż Maja
  40. Jura Agata
  41. Kaczmarek Wiktoria
  42. Kała Julia
  43. Kaniewska Wiktoria
  44. Kapelka Klaudia
  45. Karoń Ewa
  46. Kasprzak Zuzanna
  47. Kauf Oliwia
  48. Kilan Magdalena
  49. Klabisz Sonia
  50. Klekowska Kinga
  51. Kołodziej Artur
  52. Kopalska Marta
  53. Kostan Karolina
  54. Kowalska Hanna
  55. Kozak Jakub
  56. Kozak Zuzanna
  57. Kozioł Martyna
  58. Krawczyk Konrad
  59. Krawczyk Jessika
  60. Krawczyk Magdalena
  61. Królica Karolina
  62. Królica Natalia
  63. Krupa Borys
  64. Krupa Katarzyna
  65. Krysiak Klaudia
  66. Kuberska Angelika
  67. Kulej Weronika
  68. Kułaga Konrad
  69. Kurzacz Jakub
  70. Lesik Martyna
  71. Leszczyńska Magdalena
  72. Luzińska Klaudia
  73. .Łańczak Jakub
  74. Łągiewka Magdalena
  75. Malina Anna
  76. Masłowska Natasza
  77. Matysiak Dominika
  78. Mielczarek Karolina
  79. Miland Maciej
  80. Miland Mikołaj
  81. Młyńczyk Kacper
  82. Mońka Kacper
  83. Mostowska Aleksandra
  84. Mostowska Julia
  85. Mostowska Natalia
  86. Niemczyk Sebastian
  87. Nowak Jakub
  88. Nowakowska Katarzyna
  89. Osowski Dawid
  90. Paciepnik Magdalena
  91. Pakuła Kacper
  92. Pawłowska Anna
  93. Płaczkiewicz Karol
  94. Płaczkiewicz Marta
  95. Pąklak Martyna
  96. Pikiel Robert
  97. Pilarz Marcin
  98. Polis Kacper
  99. Postawa Patryk
  100. Profic Szymon
  101. Radajewska Luiza
  102. Raszewska Milena
  103. Roman Maja
  104. Rycharski Bartosz
  105. Siedlak Maciej
  106. Skotalczyk Amanda
  107. Skupień Nikola
  108. Skowron Paulina
  109. Słomczyński Jan
  110. Smolińska Dorota
  111. Smoliński Bartosz
  112. Sobel Julia
  113. Sobel Mikołaj
  114. Sołtysiak Oliwia
  115. Stefanowski Maciej
  116. Stefański Artur
  117. Stefański Jakub
  118. Szafron Krystian
  119. Szklarz Mariusz
  120. Szmit Milena
  121. Szyiński Igor
  122. Szyiński Maciej
  123. Śledziona Dominika
  124. Świerczyński Konrad
  125. Tokarz Dominika
  126. Trawczyński Michał
  127. Tukajska Klaudia
  128. Warzyszyńska Dominika
  129. Wąsowicz Jakub
  130. Widera Jakub
  131. Wierus Hanna
  132. Wierus Kacper
  133. Wierus Natalia
  134. Wilk Łukasz
  135. Wilk Natalia
  136. Włodarski Jakub
  137. Zagalska Anna
  138. Zander Katarzyna
  139. Zasada Martyna
  140. Żurawska Kamila

1. Bierzmowanie 21. 09. 2016r . (ŚRODA)  godz. 18:00 J.E. Ks. bp Antoni Długosz.

2. Spowiedź dla kandydatów, rodziców i świadków  w poniedziałek 19.09.2016 r. o  godz. 16:30

3. Spotkania dla kandydatów

środa 07.09, czwartek 08.09, poniedziałek 12.09, środa 14.09, czwartek 15.09 zawsze o godz. 16:30 (obecność obowiązkowa) – ustawienie, śpiew, ceremonia liturgii itd.